Friss
Allied Telesis AT-SPFX/2-90 SFP Modul

Allied Telesis AT-SPFX/2-90 SFP Modul

Jelenlét: A raktárban
HUF 5499.00

Form Factor : Plug-in modul.Lokalizáció : Észak-Amerika.Kábelezés Típusa : 100 Base-FX.Allied Telesis SFP (mini-GBIC) adó modul.Allied Telesis SFP (mini-GBIC) adó modul.A SPFX/2 kínálja a legújabb iparági szabvány, a rugalmas, teljes duplex Gyors Ethernet-kapcsolatok.Ez a hot-swap, üvegszálas felületek egyszerűen csak dugja be egy SFP foglalata Allied Telesis SFP kompatibilis termékeket.Konfigurációk lehet optimalizálni, hogy találkozzon változatos távolság, illetve szolgáltatás követelményeinek.

Részletes specifikációk

Termék-kiegészítések

Alkalmas nagy sebességű adatátvitel a nagy adatok a cloud computing, adatközpont, kiszolgáló, nagy sebességű hálózati kártya, nagy adattároló, RAIDtömb, nagy sebességű háló

Adatátviteli Sebesség (max) : 10.5 Gb / s.Távolság (max) : 10 km.Rost Típusa : SMF.Hullámhossz : 1310nm.Digitális Diagnosztikai : Igen.Adatátviteli Sebesség (max) : 10.5 Gb / s.Táv

Ömlesztett Csomagolás.Az IBM DHHS21 CFRJ 4 Gbps sfp.Mini GBIC Transciver 77 P3338 JSHR42 L305505 Új Ömlesztett 30 nap garancia.Ömlesztett Csomagolás.Az IBM DHHS21 CFRJ 4 Gbps sfp.Mini

0.5 méter 10 gbe SFP+ DAC Réz Twinax Kábel, Passzív, AWG30, 10 Gb Ethernet Switch Hálózati Kábel; 10 G SFP+ DAC csatlakoztatható ethernet switch, gigabit router, 10gb nas storage ser

Axióma SFP+ adó modul (egyenértékű : Dell 40710459) 10 Gig E a 10 GBaseLRM LC.Axióma SFP+ adó modul (egyenértékű : Dell 40710459) 10 Gig E a 10 GBaseLRM LC multimode akár

10 Gigabit media converter a x2 SFP+ Adó, réz szál, megbízható, költséghatékony média átalakítása, valamint a hálózati távolság kiterjesztését.Egyszerű telepítés – Csa

LNKM3011SFP Gigabit Ethernet média konverter x1 SFP Modul x1 Tápegység x1 Automatikérzékelés 100 / 1000 BaseFX : Az Optikai SFP port Támogatás 100 / 1000 BaseFX, automatikérzékelé

Reach : 550m (1,804 ft).Rost / Kábel Típ: MultiMode Fiber (PPA).Hullámhossz : 850nm.Hőmérséklet : Kereskedelmi.Harmadik Fél; 100% Ban Kompatibilis.Reach : 550m (1,804 ft).Rost / Káb

Megfelel az SFP MSA, illetve IEEE Std 802.3 TM2002, Cisco / Ubiquiti / Dlink / Supermicro / Netgear / Mikrotik optikai szál berendezések,mint például kapcsolók,routerek, stb...

Az IBM MRD ftQSQSCBI4 M Kompatibilis.Csatlakozó Típusa : QSFP+, hogy QSFP+.Kábel Hossz : 4m (13ft) 4m (13ft) az IBM MRD ftQSQSCBI4 M Kompatibilis 40 G QSFP+ Passzív Közvetlen Csatolása

【SFP KÁBEL】Ez a Készülék (SFP+) közvetlen csatolása réz (DAC) kábel, is ismert, mint Twinax kábel alkalmas a rack szerverek közötti kapcsolatok kapcsol, mint a Cisco, A kábel

SFP+, hogy SFP+ 10Gigabit Ethernet Közvetlen Csatolása Réz (twinax réz kábel) 2m(6.6 ft).Összeköti egy kapcsoló, szerver, HÁLÓZATI kártya, vagy a készülék a Network Attached St

USB2.0Típusú felület.Optikai Port : 15kmre SFP készülék tartalmazza (100 M, singlemode, 1310 nm).A Asia Info AX88772 A vezérlő chip támogatja IEEE802.3az2010 Ami funkciók USB2.0 sz

25 Gb E SFP+, hogy SFP+ DAC Közvetlen Csatolása Réz Twinax Kábel, Passzív, 0.3Mérő(0.98 ft), 30 AWG.SFP+ Kábel csatlakoztatható switch, router, szerver, HÁLÓZATI kártya vagy egy�

1000 BASELX SFP adóvevő modul a Singlemode Fiber, 1310nm hullámhossz, kettős LC / PC csatlakozó.Kompatibilis Arista SFP1 GLX, tökéletesen működik az Arista Gigabit Switch.Adatátvit

Cisco SfpBxU60 Km Kompatibilis Sfp.CiscoKompatibilis SFPBXU60 KM Funkcionálisan Azonos 1000 BASEBX SFP 1490nm TX / 1550nm RX Programozott, Tesztelt, illetve Támogatta az USAban.CiscoKomp

EXSFP10 GEBX23 A 80AS / EXSFP10 GEBX3280 Juniper Networks EXSFP10 GEBX23 a 80as / EXSFP10 GEBX3280 Kompatibilis.Hullámhossz : 1270nm / 1330nm 80 kmt.EXSFP10 GEBX23 A 80AS / EXSFP10 GEBX3280

Fuller Kompatibilis Boróka JNPQSFP28AOC100 M.Aktív Optikai Kábel (AOC), 100 Gbps adatátviteli Sebesség 100 GBASEAOC 100 G Ethernet, 100 Méter.QSFP28, hogy QSFP28 Csatlakozók.ÉLETTART

Scroll